Erogenetic

dna-1811955_sq61Naše vnitřní nastavení, jednání a interakce nás neustále ovlivňují, ať už vědomě nebo nevědomě. Různé informace a stavy se nepřetržitě přenášejí mezi všemi psychickými, emočními a tělesnými vrstvami, od úrovně orgánů a orgánových soustav po buněčnou úroveň.

Erogenetic přináší porozumění fascinujícím životním procesům probíhajícím od prenatální fáze přes dětství po dospělost, pomáhá objevit jejich skrytý potenciál a odkrýt jednotlivá témata na úrovní těla, emocí, psychiky a spirituality. Každé téma se vztahuje k určité vývojové fázi, elementu a tělesnému orgánu. Místo předkládání obecných řešení, které ve výsledku často nefungují, umožňuje Erogenetic přesně určit nutné kroky k posunu v tématu dál. Přitom se soustředí na zdroje a individuální charakteristiky jedince.

Erogenetic pracuje ve třech dimenzích: Eros – naše životní jiskra a touha, Geny – životní struktura, přijaté omezení i dary, Etika – životní poslání a naše vnitřní etika a pravda. Pokud jsou tyto 3 roviny uvedeny do souladu, život se stává kouzelným dobrodružstvím, v kterém žijeme své dary v souladu se svým životním posláním.

 

Máte životní téma, s kterým si nevíte rady? – Přihlaste se na konstelační seminář Erogenetic.

Chcete poznat Erogenetic, ale nemáte moc volného času? – Přihlaste se na prožitkový večer nebo víkendový seminář Naše životní síla v Praze.

Hledáte komplexní studium propojení těla a psychiky? – Přečtěte si o výcviku Erogenetic a přihlaste se na ochutnávkový večer v Praze.

 

Přehled nejbližších termínů v roce 2018:

Út 20.3. Praha: Erogenetic výcvik – ochutnávka (večerní seminář)
Pá 1.6. 18:30-21:30 Praha: Naše životní síla (sebeprožitkový večer)
So+Ne 2.-3.6. Praha: Naše životní síla (víkendový seminář)
St-Ne 6.6.-10.6. Hlavice: Erogenetic konstelace (5 denní seminář)
říjen 2018: začátek 3-letého profesionálního výcviku Erogenetic

 

Grace_100x138Autorkou a lektorkou Erogeneticu je G. Grace Wallem (Dánsko), senior psychoterapeutka a výcviková trenérka. Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v institutu své tety Gerdy Boyesen. Díky svým mediálním schopnostem pracovala s klienty již jako teenager. Další zkušnosti získala v psychologické a psychiatrické praxi v Hamburgu a výcvicích akupunktury a psycho-kinesiologie. Koncem 80.let spojila své znalosti do systému Erogenetic, v kterém poskytuje individuální sezení a skupinové procesy.

 

“Byl to velmi silný zážitek, silnější, než jsem čekal. V celé skupině byla velká důvěra a otevřenost. Grace dokáže citivým přístupem léčit a v konstelaci napomoci k léčení nejhlubších zranění.”  — Jirka

“Tenhle konstelační workshop skutečně mění naše životy! Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti před rokem a půl, čerpám z toho zážitku dodnes.” — Ivana

“Pro mne osobně jeden z nejsilnějších seminářů, které jsem absolvoval. Jeho vliv byl silně zřetelný ještě několik měsíců po jeho konání. A více lidí mělo podobnou zkušenost. Nejedná se o “obyčejné” konstelace – nejen kvůli použití hlasité reprodukce emočně oslovující hudby, ale také proto, že lektorka Grace má napojení a některé věci prostě “vidí”, aniž je vyslovíte.” — Tomáš Morcinek, lektor výcviků biodynamické psychoterapie a příbuzných terapeutických směrů

Přečtěte si více…

V potlačené lásce se skrývá naše životní síla… rozhovor s Grace a její sestřenicí Mona Lisou Boyesen.

Uvolnění potlačených emocí lékem na vše? … pohled na terapeutickou scénu Londýna v časech hippies očima Grace Wallem.

Láska, závist, žárlivost… jsou emoce vždy vodítkem?

Vnitřní chaos a jeho logika … jak souvisí životní témata s emocionální funkcí tělesných orgánů?

Více o 3-letém výcviku Erogenetic.


For english text please visit erogenetic.eu