AUM společenská meditace

nahrávám mapu....

Kdy:
22.06.2016
18:00 - 21:00

Kde:
Centrum Equilibré

Kategorie:


Poznejte své emoce, uvolněte stres a získejte zpět radost ze života.

Tato 90-ti minutová meditace Vás v bezpečném a podporujícím prostředí provede čtrnácti aspekty lidské zkušenosti: Nenávistí, odpuštěním, láskou, vytrvalostí, životní energií, chaosem, tancem, smutkem, smíchem, smyslností, zpěvem, tichem, úctou a sdílením.

AUM je společenská meditace, která kombinuje pohyb, hraní rolí a hlasový projev.

Při AUM meditaci máte možnost zažít hluboký pocit uvědomění, srdečnosti, uvolnění a zároveň znovunabýt chuť k životu!

AUM je zkratkou pro Awareness Understanding Meditation, což znamená uvědomění, porozumění a meditace.

Proč meditovat?

Spousta lidí si není plně vědoma svých emocí. Pokud jsou emoce zadržovány jako stres, mohou se nakonec transformovat do chronického svalového napětí, jizlivých poznámek, izolace nebo do hádky s partnerem.

Spíše než teoretický výklad o tom, jak zvládat své emoce, AUM meditace je průvodcem krok po kroku autentickými prožitky bezpečnou cestou. Při tomto procesu uvolníte stres na naučíte se, co se skrývá za nevědomými reakcemi. Toto uvědomění Vám pomůže porozumět Vašim potřebám, abyste mohli žít zdravější a více naplňující život.

AUM je také jedinečný, protože se jedná o společenskou meditaci. To znamená, že Vás ostatní meditující budou podporovat a jsou Vám v procesu zrcadly, ve kterých sami sebe uvidíte mnohem jasněji. AUM je vytvořen tak, aby Vám pomohl prohlubovat přátelství a budovat nová. Dostane Vás do kontaktu s Vaší silou a živostí.

Odkud AUM meditace pochází?

Veeresh, zakladatel Humaniversity – terapeutické komunity v Holandsku, vydestiloval ze své celoživotní zkušenosti práce s lidmi tuto jedinečnou meditaci. Veeresh vytvořil AUM meditaci v roce 1989 jako dar Oshovi. Od té doby prošlo pod jeho vedením na Humaniversitě mnoho lektorů, kteří vedou tuto meditaci po celém světě.

Je pro mě AUM meditace vhodná?

Věříme, že AUM meditace je vhodná pro všechny, kteří chtějí uvolnit stres, poznávat sami sebe, svoje emoce a učit se s nimi zdravě pracovat. Pro lidi, kteří jsou ochotni pracovat na vztahu k sobě samým, k ostatním blízkým a ke světu okolo. Přesto není AUM uzpůsoben pro těhotné ženy, lidi užívající antidepresiva, pacienty psychiatrické léčby a lidi s infekčním onemocněním.

Meditaci povede Matěj a Manu ve spolupráci s OSHO centrem. Facilitátoři jsou absolventi výcviku v Humaniversitě.

Cena: 400Kč, studenti (s platným průkazem) 300Kč.

Přihlašujte se přes formulář.

Dotazy posílejte na oshocentrum@gmail.com nebo volejte 775 326 070 (Matěj) nebo 721 672 131 (Manu).