výcvik Anatomie čaker se Sugandho

sugandho-icon
nahrávám mapu....

Kdy:
18.01.2016 - 24.01.2016
12:00 - 14:00

Kde:
OSHO Leela

Kategorie:


První modul tréninku Energetického poradenství podle Osha s názvem Anatomie čaker nabízí možnost přehledného a hlubokého pochopení 7- čakrového systému. Je základem pro následný druhý modul zaměřený na Čtení energie. V Čechám ho již potřetí povede Ma Prem Sugandho. Výcvik jsme absolvovali a můžeme ho opravdu vřele doporučit.

První modul výcviku je vhodný i jako samostatný seminář pro všechny, kdo se chtějí seznámit s čakrovou mapou. Je vhodný i pro úplné začátečníky. Na rozdíl od seminářů Alchymie čaker obsahuje také teoretický výklad a v porovnání s několikadenními procesy věnovanými jedné čakře je více přehledový.

Stejně jako má naše fyzické tělo jistou strukturu kostí, svalů a tkání, i naše jemnohmotná těla a aura se skládají z energií a polí jednotlivých čaker. Čakrový systém představuje východní přístup, jak popsat vývoj lidského vědomí, stejně jako existují západní teorie o mentálním, psychologickém a morálním lidském vývoji. Trénink se vztahuje jak k východnímu, tak k západnímu pojetí.

Témata prvního modulu výcviku:

  • Mapa čaker / aury
  • Jaké je zdravé vyjádření jednotlivých čaker?
  • Jaká témata se můžou v jednotlivých čakrách rozvinout z důvodů podmiňování v dětství, traumatickým zážitkům apod., které narušují přirozený tok energie?
  • Jaké jsou kompenzující projevy jednotlivých čaker?
  • Co je hara a jak se vztahuje k čakrám?

Účastníci tréninku dostanou manuál Anatomie čaker v českém nebo anglickém jazyce, ve kterém Sugandho na 40-ti stranách přehledným způsobem shrnuje své poznatky o jednotlivých čakrách a čakrové mapě.


PRAKTICKÉ INFORMACE

Kdy
Seminář začíná v pondělí 18. ledna v 12:00. Registrace probíhá od 10:00. Přijeďte prosím včas, ať se stihnete ubytovat a registrovat před začátkem semináře. Ukončení semináře  v neděli 24. ledna předpokládáme přibližně ve 14:00.

Rozsah programu
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:30 hodinovou dynamickou meditací. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

CENA

Cena semináře
Nezahrnuje cenu za stravu a ubytování
9.400 Kč – při registraci (zaslání závazné přihlášky a zálohy) do 20. 12. 2015
10.200 Kč  - při registraci později

Pro účastníky, kteří již tento modul absolvovali, poskytujeme slevu 30% z plné ceny semináře nebo v případě pokračování do dalších částí výcviku 50% z ceny.

Ubytování 
1920 Kč / seminář - Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, sprchy a WC společné na chodbě.

Strava
1950 Kč / seminář - Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, svačina a večeře. Čaj a káva bez kofeinu je k dispozici po celý den. Začneme obědem v pondělí a končit budeme obědem v neděli.

Storno podmínky
Při zrušení registrace do 3 týdnů před začátkem semináře vám bude záloha vrácena v plné výši. Po tomto datu se na zálohu vztahují Storno podmínky.

Přihláška
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře na stránkách Ma Prem Sugandho. Do poznámky napište OSHO centrum.