Erogenetic výcvik – ochutnávka

dna-1811955_sq61
nahrávám mapu....

Kdy:
04.12.2018
18:30 - 21:30

Kde:
Praha - bude upřesněno

Kategorie:


(for english click here or scroll all the way down)

Zajímá Vás…

… jak přistupovat k psychickým problémům skrze tělo?

… který sval a vnitřní orgán zrcadlí psychický konflikt a naopak které psychické téma souvisí s daným tělesným symptomem?

… jak otevřít cesty k přirozenému uzdravení organismu s využitím primárních a archaických zdrojů?

… jak vidět aktuální téma klienta v širší perspektivě jeho života?

Výcvik Erogenetic, otevírající se v roce 2019, prohlubuje naši znalost a porozumění fascinujícím životním procesům probíhajícím od prenatální fáze přes dětství po dospělost, odkrývá nám jednotlivá témata na úrovní těla, emocí, psychiky a spirituality a pomáhá objevit jejich skrytý potenciál. Dozvíte se jakými fázemi života procházíme, k jakým orgánům se vztahují, k jakým archetypům se vážou a jakou roli hrají na cestě za touhou naší duše.

Toto večerní setkání je určeno zejména pro zájemce o výcvik Erogenetic. Po krátké ochutnávce této práce se dozvíte praktické informace k výcviku a bude prostor na vaše dotazy.

Vstup: 300 Kč. Přihlaste se přes formulář.

Grace_100x138Výcvik i večer povede senior psychoterapeutka a výcviková trenérka G. Grace Wallem (Dánsko), pracující zejména s vlastním systémem Erogenetic vycházejícím z vývojové psychologie, emocionální funkce vnitřních orgánů, ale pracujícím také s existenciální a archaickou dynamikou.

Výcvik je sebezkušenostní v oblastech terapeutické práce s tělem, masáže, analýzy a hraní rolí a konstelací. Nabízí inovativní přístup k teoriím psychosomatiky, emocionální funkce vnitřních orgánů a jejich provázanosti s tělem, charakterovým strukturám podle W.Reicha a A.Lowena, archetypům a metafyzice C.G.Junga, efektivně pracující s našimi zdroji a otevírající jim cestu do života. Více informací o výcviku zde.


 

(english text)

Taster and Information evening for Erogenetic training

The Erogenetic training is available for those who wants to get a deeper insight and understanding of the fascinating life processes from prenatal (before birth) until adulthood which we go through. The purpose is to uncover genetic, emotional, psychological and spiritual topics and re-discover latent potentials which are dedicated to influence our daily life in positive way.

The training is available for those who are working with therapy such as psychotherapist, massage or acupuncture therapist and related professions or have certain experience in self-development. The system fits for both body and verbal therapy. The training contains self-experiences and techniques of bodywork, massage, role-playing, drama, constellation and analysis.

Read more information about the training starting in 2019 on erogenetic.eu

Grace_100x138This evening we will have taster of Erogenetic and practical information to the training including space for your questions.

Training as well as this evening is lead by senior psychotherapist and trainer G. Grace Wallem (Denmark). Erogenetic is based on understanding of topics of each childhood phase, emotional function of inner organs as well as existential and archaic dynamic.

Entry: 300 Kc / 12 EUR. Sign here for the weekend.