Harmonie těla a mysli s Vatayanou

buddha-85673_sq61
nahrávám mapu....

Kdy:
13.08.2020
18:00 - 21:00

Kde:
Rybalka

Kategorie:


Výjimečná příležitost poznat Vatayanu, senior lektorku OSHO meditací a meditativních terapií, a prožít s ní a dalšími přáteli během jednoho večera tři různé meditační přístupy.

  • OSHO Kundalini meditaci – pomocí volného třesení a tance necháme odejít vše, co nás tíží, a snadno se pak ponoříme do meditace v klidu.
  • OSHO Zen tarot – nahlédnutí do svého podvědomí hravou formou skrze populární tarotový balíček
  • Ochutnávka OSHO meditativní terapie OSHO Reminding Yourself of The Forgotten Language of Talking to Your Mind Body – Připomínání si zapomenutého jazyka komunikace se svojí myslí a tělem, v které se v hluboké relaxaci učíme komunikovat se svým podvědomím a tělem. Necháme ho opustit staré vzorce a závislosti a najít nové cesty ke zdraví a přirozenosti.

Tělo je viditelná duše a duše je to neviditelné tělo. Tělo a duše nejsou oddělené, patří k sobě, jsou částmi celku. Můžeš přijmout své tělo, milovat ho, respektovat, být za něj vděčný…
Je nejúplnějším zařízením ve vesmíru – je úžasné! A požehnáni jsou ti, kdož se nechají okouzlit. Nejříve se nechte okouzlit vlastním tělem, protože je vám nejblíže. Ve svém těle jste nejblíže přírodě. Ve vašem těle je vám nejblíže Bůh. Ve svém těle máte vody oceánů, oheň hvězd a slunce, vzduch a zemi. Reprezentuje celek, všechny elementy. Je vskutku transformující! Je to skutečná metamorfóza!
Podívejte se na zemi a pak na své tělo – to je proměna! A vy jste si toho nikdy nevšimli? Prach se stal božským – není to zázrak? A jaké další divy ještě na vás čekají? A vidíte zázraky každý den. Z bahna vyroste květ lotosu a naše krásné tělo je z prachu.
Osho

Cena: 400 Kč v hotovosti na místě.

Registrace přes formulář. Počet míst omezen.

Vatayana_Profil_Web_240x270Vatayana je senior terapeutka a trenérka výcviků OSHO meditací a meditativních terapií v OSHO Meditačním resortu v indické Puně, jehož část také koordinuje. Mimo to vede meditační festivaly a workshopy po celém světě.