OSHO Dynamická meditace

party on beach
nahrávám mapu....

Kdy:
05.11.2020 - 26.11.2020
7:15 - 8:30

Kde:
Amazing move Studio

Kategorie:


OSHO Dynamická meditace aktivuje energii, pročišťuje emoce, zbavuje napětí a posiluje koncentraci. Rozšiřuje také naši energetickou kapacitu a přináší vědomí do všedního dne.

Meditace trvá 1 hodinu a má 5 fází. V první části aktivně dýcháme, pohybujeme se a vyjádříme své potlačené emoce, v druhé části pozorujeme své tělo a mysl v tichu a nakonec oslavujeme tancem. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Vhodné i pro začátečníiky.

Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit a ručník (po meditaci je možné se osprchovat).

Více o meditaci se dozvíte na OSHO Dynamická meditace.

Meditace se koná ve čtvrtek od 7:15 ráno, přijďte prosím 10 min předem.

Meditace se koná čtvrtky 5.11., 12.11., 19.11., 26.11

Vstup 150 Kč.

Registrace je aktuálně nutná. Bez ní Vám nemůžeme dát vědět pokud by meditace byla zrušena nebo kapacita byla naplněna (10 lidí dle současných restrikcí, sál má cca 80m2, místa je tedy pro každého dost). Registrujte se e-mailem na oshocentrum@gmail.com do 19h předchozího dne (do zprávy napište i své telefonní číslo).


 

OSHO Dynamic meditation activates our energies, clears emotions, brings concentration, release of stress and awareness to our daily life.

The meditation takes one hour and has 5 stages. We start with fast chaotic breath, then we move and express all the suppressed emotions and whatever is in us. Silent phase follows and we watch our body and mind. Finally we celebrate the upcoming day in dance.

Detailed instructions are given at the beginning of the meditation. The meditation is suitable for everybody, also for beginners. Note, you will move a lot so loose and comfortable clothes is recommended. You can take shower after the meditation.

Every Thursday – see exact days above. Entry 150 Kč (6 EUR).
Registration via email to oshocentrum@gmail.com by 7pm of the previous day, so that we can let you know if the event is cancelled or full (include your phone number).

We start at 7:15 AM, be on the spot at least 5 mins earlier.