OSHO Dynamická meditace

party on beach
nahrávám mapu....

Kdy:
13.08.2020 - 27.08.2020
7:15 - 8:30

Kde:
Amazing move Studio

Kategorie:


OSHO Dynamická meditace aktivuje energii, pročišťuje emoce, zbavuje napětí a posiluje koncentraci. Rozšiřuje také naši energetickou kapacitu a přináší vědomí do všedního dne.

Meditace trvá 1 hodinu a má 5 fází. V první části aktivně dýcháme, pohybujeme se a vyjádříme své potlačené emoce, v druhé části pozorujeme své tělo a mysl v tichu a nakonec oslavujeme tancem. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Vhodné i pro začátečníiky.

Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit a ručník (po meditaci je možné se osprchovat).

Více o meditaci se dozvíte na OSHO Dynamická meditace.

Meditace se koná ve čtvrtek od 7:15 ráno, přijďte prosím 10 min předem.

Meditace se koná čtvrtky 13.8., 20.8., 27.8.

Vstup 150 Kč, nebo pernamentka 5 vstupů 600 Kč s platností 3 měsíce.

Prosíme o registraci e-mailem na oshocentrum@gmail.com do 19h předchozího dne. Pokud nestihnete registraci, nevadí, ale nemůžeme Vám dát vědět pokud by meditace byla zrušena (do zprávy napište i své telefonní číslo).


 

OSHO Dynamic meditation activates our energies, clears emotions, brings concentration, release of stress and awareness to our daily life.

The meditation takes one hour and has 5 stages. We start with fast chaotic breath, then we move and express all the suppressed emotions and whatever is in us. Silent phase follows and we watch our body and mind. Finally we celebrate the upcoming day in dance.

Detailed instructions are given at the beginning of the meditation. The meditation is suitable for everybody, also for beginners. Note, you will move a lot so loose and comfortable clothes is recommended. You can take shower after the meditation.

Every Thursday – see exact days above. Entry 150 Kč (6 EUR).
Registration via email to oshocentrum@gmail.com by 7pm of the previous day, so that we can let you know if the event is cancelled (include your phone number).

We start at 7:15 AM, be on the spot at least 5 mins earlier.