Ranní OSHO meditace

mapa není k dispozici

Kdy:
06.06.2024 - 08.08.2024
7:10 - 8:20

Kde:
Studio Hvězda

Kategorie:


Pokud začnete meditovat sezením, začnete tam, kde je velmi nesnadné začínat. Potkáte se hlavně se svou nezastavitelnou myslí, protože většinu dne trávíme plánováním, přemýšlením, nebo fantazírováním. Obtížnost této cesty nás může od meditace odradit.

OSHO aktivní meditace nás vedou před vlastní meditací do těla pomocí pohybu, dechu nebo hlasu. Spojíme se se svou energií, pocity, emocemi a meditace pak nastane přirozeně sama.

Na tomto setkání si vyzkoušíme jednu z aktivních meditací vhodných na ráno

OSHO Dynamická meditace

OSHO Mandala Meditace

OSHO meditace Dýchání do čaker

OSHO Nataraj meditace

OSHO No-Dimensions Meditace

Vhodné i pro začátečníky. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Po meditaci bude prostor na otázky a sdílení.

Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit (po meditaci je možné se osprchovat).

Meditace se koná ve čtvrtek od 7:10 do 8:20 ráno, přijďte prosím alespoň 5 min předem. Meditace se koná čtvrtky 6.6., 13.6., 27.6., 4.7., 11.7.

Vstup 200 Kč.

Registrace je nutná. Bez ní Vám nemůžeme dát vědět pokud by meditace byla zrušena nebo kapacita byla naplněna. Registrujte se e-mailem na oshocentrum@gmail.com do středy 17:00 (do zprávy napište i své telefonní číslo). Rezervaci potvrdíme do 20h.

Covid situace: přijďte prosím pouze pokud se cítíte naprosto zdraví a nebyli jste v kontaktu s Covid-pozitivní osobou.


 

OSHO Active meditations first guide as into our body where we connect to our energy, feelings, emotions and sensations. Meditation than happens by itself. In this event we try one of the morning OSHO active meditations: OSHO Dynamic, OSHO Kundalini, OSHO Mandala, OSHO Nataraj, OSHO Chakra-breathing, OSHO No-dimensions.

Every Thursday – see exact days above. Entry 200 Kč (8 EUR). Buy 2, the 3rd is for free! (per person)
Registration via email to oshocentrum@gmail.com by 7pm of the previous day needed . We confirm by email by 8pm whether the pot for you is available.

We start at 7:10 AM, be on the spot at least 5 mins earlier.

Covid disclaimer: Come only when you feel healthy and you have not been in any contact with a Covid+ person.