OSHO Dynamická meditace

nahrávám mapu....

Kdy:
20.01.2022 - 24.02.2022
7:15 - 8:30

Kde:
Amazing move Studio

Kategorie:


OSHO Dynamická meditace aktivuje energii, pročišťuje emoce, zbavuje napětí a posiluje koncentraci. Rozšiřuje také naši energetickou kapacitu a přináší vědomí do všedního dne.

Meditace trvá 1 hodinu a má 5 fází. V první části aktivně dýcháme, pohybujeme se a vyjádříme své potlačené emoce, v druhé části pozorujeme své tělo a mysl v tichu a nakonec oslavujeme tancem. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Vhodné i pro začátečníiky.

Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit a ručník (po meditaci je možné se osprchovat).

Více o meditaci se dozvíte na OSHO Dynamická meditace.

Meditace se koná ve čtvrtek od 7:15 ráno, přijďte prosím 10 min předem.

Meditace se koná čtvrtky 20.1., 27.1., 3.2.

Vstup 150 Kč.

Registrace je aktuálně nutná. Bez ní Vám nemůžeme dát vědět pokud by meditace byla zrušena nebo kapacita byla naplněna (dle současných restrikcí, sál má přes 80m2). Registrujte se e-mailem na oshocentrum@gmail.com do středy 19h (do zprávy napište i své telefonní číslo). Rezervaci potvrdíme do 20h.

Vzhledem k současné situaci, přijďte prosím pouze pokud se cítíte naprosto zdraví a nebyli jste v kontaktu s Covid-pozitivní osobou, nebo máte negativní výsledek Covid testu, jste očkovaní, nebo jste Covid prodělali a máte stále protilátky.


 

OSHO Dynamic meditation activates our energies, clears emotions, brings concentration, release of stress and awareness to our daily life.

The meditation takes one hour and has 5 stages. We start with fast chaotic breath, then we move and express all the suppressed emotions and whatever is in us. Silent phase follows and we watch our body and mind. Finally we celebrate the upcoming day in dance.

Detailed instructions are given at the beginning of the meditation. The meditation is suitable for everybody, also for beginners. Note, you will move a lot so loose and comfortable clothes is recommended. You can take shower after the meditation.

Every Thursday – see exact days above. Entry 150 Kč (6 EUR).
Registration via email to oshocentrum@gmail.com by 7pm of the previous day, so that we can let you know if the event is cancelled or full (include your phone number).

We start at 7:15 AM, be on the spot at least 5 mins earlier.