Naše životní síla – víkend

zumba-2382200_th
nahrávám mapu....

Kdy:
01.12.2018 - 02.12.2018

Kde:
Praha - bude upřesněno

Kategorie:


(for english navigate to erogenetic.eu)

Život nás staví před různé výzvy, osobní, nebo partnerské a vztahové. Často se cítíme nepochopeni, nebo nechápeme svého partnera, své okolí.

Sigmund Freud a jeho následovníci Wilhelm Reich a Alexander Lowen zjistili, že každá fáze ranného dětství má své potřeby a to jak ji prožijeme má velký vliv na nás dospělý život, jak svět kolem sebe vnímáme a jak se do něj zapojujeme po zbytek našeho života. Např. někdo reaguje na konflikty ústupky a podřízením se, jiný vlije více oleje do ohně a potřebuje konfrontaci.

Je to jako bychom se každý dívali na svět skrze jiné brýle. Můžeme určité pochopení získat, ale naše brýle a vnitřní pocity nám stále zůstávají.

Tento víkend se zaměříme na první tři fáze – prenatální, orální a anální. Kromě nesporných výzev každé z fází budete také překvapeni kolik nevyužitých darů a potenciálu skrývají!

V prenatální fázi se rozhodujeme nakolik se budeme účastnit reálného světa, nebo naopak zůstaneme ve svém fantazijním. V orální fázi se učíme rozpoznávat své potřeby, emoce a budujeme základy vztahu.

Anální fáze byla po desítky let vnímána psychology zejména z negativní strany, skrze osobnostní poruchy. Nebyla pochopena v celé své šíři a pozitivním významu. Přitom skrývá hluboké mýtické síly a archetypy – skrze ni dáváme svému životu tvar a strukturu, objevujeme svoji individualitu a budujeme si zdravé ego. Umožňuje nám integrovat primární a duchovní síly. Umožňuje nám také spojení s naším životním ochráncem, strážným andělem, a našimi výjimečnými mentálními a tvořivými schopnostmi. Sedíme si přímo na vlastním potenciálu a výzvou této fáze je, jak ho uvést do života.

Grace_100x138Víkend je sebezkušenostní. Čekají nás jemná, ale velice účinná cvičení z oblasti body-psychoterapie, dramaterapie a konstelací.

Víkend povede G. Grace Wallem (Dánsko), senior psychoterapeutka a výcviková trenérka pracující zejména s technikami biodynamické psychoterapie a vlastním systémem Erogenetic vycházejícím z vývojové psychologie a emocionálních funkcí vnitřních orgánů.

Kdy: sobota od 10:00 do 21:00 a neděle od 9:30 do 17:30 (s pauzami na oběd a večeři).

Cena 3200 Kč, záloha 700 Kč. Přihlaste se na víkend přes formulář.

Pro zájemce o výcvik Erogenetic bude po víkendu informační půlhodina s prostorem na všechny dotazy.

(for english navigate to erogenetic.eu)