Výcvik Erogenetic

dna-1811955_slider

Zajímá Vás…

… jak terapeuticky přistupovat k psychickým problémům skrze tělo?

… jak se stres a psychická témata promítají do jednotlivých vrstev našeho organismu až po buněčnou úroveň?

… jak otevřít cesty k přirozenému uzdravení organismu s využitím primárních a archaických zdrojů?

… jak vidět aktuální téma klienta v širší perspektivě jeho života?

V dubnu 2019 se otvírá 3-letý výcvik v inovativním na zdroje orientovaném body-psychoterapeutickém systému Erogenetic. Nabízí porozumění fascinujícím životním procesům probíhajícím od prenatální fáze přes dětství po dospělost, pomáhá objevit jejich skrytý potenciál a pochopit propojení jednotlivých vývojových témat v úrovních těla, emocí, psychiky a spirituality.

Výcvik je vhodný pro psychoterapeuty, ať už pracující verbálně nebo s tělem, maséry, akupunkturisty a příbuzné profese i zájemce o seberozvoj, pokud už mají určitou zkušenost. Na výcviku se naučíme terapeuticky pracovat s tělem, jeho zdroji a energií pomocí technik doteku, masáže, analýzy, hraní rolí a konstelací a poznáme emocionální funkce orgánů a jejich propojení s vnitřním konfliktem.

Přečtěte si více o výcviku zde.


 

Nechcete výcvik, ale rádi byste sebezkušenost? 

Přihlaste se na konstelační seminář Erogenetic. Je to volný a hluboký proces pracující se stavebními kameny našeho života, otevírající cestu naší lásce, vášni a životnímu poslání. Využívají se prvky konstelací i emoce a tělové pocity, které se objeví v rezonanci s hudbou. Na semináři bude mít každý svoji 2-3 hodiny dlouhou konstelaci podpořenou hudbou, kterou si sám vybere před seminářem. Hudba vytváří silné emoční a energetické pole a dovoluje nám jít velmi hluboko až k vrstvě naší primární osobnosti, kterou lektorka Grace nazývá “vnitřním zlatem”.

Chcete poznat Erogenetic, ale nemáte moc volného času? – Přihlaste se na prožitkový večer Naše životní síla v Praze.