Čtvrtá čakra – láska a svoboda

nahrávám mapu....

Kdy:
04.05.2016
18:00 - 19:20

Kde:
Centrum Equilibré

Kategorie:


Čakry jsou energetická místa v těle vztahující se k různým oblastem života člověka. Když postupujeme od první čakry v oblasti spodního konce páteře k sedmé čakře na temenu hlavy, procházíme postupně všechna témata lidského života od narození po smrt. Polarita čaker se na této cestě střídá. První čakra má mužskou polaritu, druhá čakra ženskou, třetí mužskou a tak dále. Poslední, sedmá, čakra sjednocuje polarity a dualitu překračuje.

Čeká nás tanec a různá cvičení na téma dané čakry, včetně potkávání se s ostatními. V celé sérii večerů postupně projdeme celý náš energetický systém a dotkneme se všech hlavních témat lidské existence. Uvolníme se tak do plnějšího a hlubšího prožívání všech oblastí našeho života a najdeme v nich větší svobodu.

Čtvrtá čakra – láska a svoboda

Čtvrtá čakra je vprostřed našeho energetického systému a je spojnicí mezi spodními fyzicko-emočními a horními duchovními centry. V srdci nacházíme schopnost milovat, soucítit, naladit se na druhé a prožívat svobodně svůj život. Srdce je centrem opravdové nepodmíněné lásky, která dokáže léčit a transformovat bolest a utrpení. Vyzkoušíme si, jak je možné láskyplnou pozorností léčit a uzdravovat bolesti v těle i na duši. Otevřené srdce je centrum, které velmi silně vyzařuje dokáže transformovat a léčit.

Barva srdeční čakry je růžová nebo světle zelená.

Jsme schopni milovat? Jak jsme na tom se sebeláskou? Umíme lásku přijímat? Důvěřujeme vedení svého srdce?

Gaia_Shivo_small Večerem Vás provede Gaia a Shivo, kteří s čakrovým systémem podle Osha pracují již řadu let.

Vstup 200 Kč.

Zvýhodněný vstup včetně OSHO Kundalini meditace následující od 19:30 je 300 Kč.

Čakrové večery:
3.2.  První čakra – naše kořeny
2.3.  Druhá čakra – vztahy a emoce
30.3. První a druhá čakra – individualita a vztahy
13.4.  Třetí čakra – síla a sebehodnota
4.5. Čtvrtá čakra – láska a svoboda
8.6. Pátá čakra – tvorba a komunikace

Přečtěte si více o čakrách.