Večerní OSHO meditace

mapa není k dispozici

Kdy:
03.03.2023
17:45 - 19:00

Kde:
Studio Hvězda

Kategorie:


Pokud začnete meditovat sezením, začnete tam, kde je velmi nesnadné začínat. Potkáte se hlavně se svou nezastavitelnou myslí, protože většinu dne trávíme plánováním, přemýšlením, nebo fantazírováním. Obtížnost této cesty nás může od meditace odradit.

OSHO aktivní meditace nás vedou před vlastní meditací do těla pomocí pohybu, dechu nebo hlasu. Spojíme se se svou energií, pocity, emocemi a meditace pak nastane přirozeně sama.

Na tomto setkání si vyzkoušíme jednu z aktivních meditací vhodných na večer

OSHO Kundalini meditace

OSHO Nadabrahma meditace

– OSHO Devavani meditace

OSHO meditace Dýchání do čaker

OSHO meditace Zvuky čaker

Vhodné i pro začátečníky. Podrobné instrukce k meditaci bude vysvětleny před jejím začátkem. Po meditaci bude prostor na otázky a sdílení.

Součástí meditace je aktivní pohyb, doporučujeme si vzít pohodlné oblečení, které můžete propotit (po meditaci je možné se osprchovat).

Meditace se koná v pátek 3.3. od 17:45 do 19:00, přijďte prosím alespoň 5 min předem.

Vstup 200 Kč.

Prosíme registrujte se e-mailem na oshocentrum@gmail.com do pátku 10:00 (do zprávy napište i své telefonní číslo). Bez registrace Vám nemůžeme dát vědět pokud by meditace byla zrušena nebo kapacita byla naplněna.


 

OSHO Active meditations first guide as into our body where we connect to our energy, feelings, emotions and sensations. Meditation than happens by itself. In this event we try one of the evening OSHO active meditations

Entry 200 Kč (8 EUR).
Registration via email to oshocentrum@gmail.com by 10 am. We confirm by email whether the pot for you is available.

We start at 17:45 PM, be on the spot at least 5 mins earlier.