Třetí čakra – síla a sebehodnota

nahrávám mapu....

Kdy:
13.04.2016
18:00 - 19:20

Kde:
Centrum Equilibré

Kategorie:


Čakry jsou energetická místa v těle vztahující se k různým oblastem života člověka. Když postupujeme od první čakry v oblasti spodního konce páteře k sedmé čakře na temenu hlavy, procházíme postupně všechna témata lidského života od narození po smrt. Polarita čaker se na této cestě střídá. První čakra má mužskou polaritu, druhá čakra ženskou, třetí mužskou a tak dále. Poslední, sedmá, čakra sjednocuje polarity a dualitu překračuje.

Čeká nás tanec a různá cvičení na téma dané čakry, včetně potkávání se s ostatními. V celé sérii večerů postupně projdeme celý náš energetický systém a dotkneme se všech hlavních témat lidské existence. Uvolníme se tak do plnějšího a hlubšího prožívání všech oblastí našeho života a najdeme v nich větší svobodu.

Třetí čakra – síla a sebehodnota

Třetí čakra je zdrojem naší vůle a síly. Vystupujeme v ní ze vztahu do individuality, formujeme naše zdravé ego a sebehodnotu. Ke správnému vývoji potřebuje třetí čakra  volnost i nastavení hranic a vedení. Skloubit tyto zdánlivě protichůdné kvality není pro rodiče malého dítěte procházejícího fází vývoje ega jednoduché. Ze společnosti máme spíše negativní vzory projevu třetí čakry – násilí, agrese, ponižování nebo povyšování se, manipulace. Zdravá třetí čakra dává jistotu, sílu, vůli a jasné směřování. Stojíme si za svým názorem, výsledkem naší práce a umíme svoji práci ohodnotit. Známe svoji hodnotu a uznáváme hodnotu ostatních.

Třetí čakra je také spojena s naším osobním podvědomím a karmickou minulostí.

Stojíme si za svými názory? Umíme ohodnotit svoji práci? Máme ve svém životě sílu a vůli? Víme co chceme a jdeme si za tím? Jsme přitom ve svém středu, sebejistí, nebo si musíme pomáhat agresí a manipulací?

Gaia_Shivo_small Večerem Vás provede Gaia a Shivo, kteří s čakrovým systémem podle Osha pracují již řadu let.

Vstup 200 Kč.

Zvýhodněný vstup včetně OSHO Kundalini meditace následující od 19:30 je 300 Kč.

Čakrové večery:
3.2.  První čakra – naše kořeny
2.3.  Druhá čakra – vztahy a emoce
30.3. První a druhá čakra – individualita a vztahy
13.4.  Třetí čakra – síla a sebehodnota
4.5. Čtvrtá čakra – láska a svoboda
Pátá čakra – tvorba a komunikace
Šestá čakra – intuice a vize
Sedmá čakra – vyšší vědomí

Přečtěte si více o čakrách.