Meditace posvátné Země

nahrávám mapu....

Kdy:
21.12.2016
18:00 - 21:00

Kde:
Centrum Equilibré

Kategorie:


Uvolněte se ze stresu a každodenních starostí, které vám brání užívat si plně života. Během jedné hodiny zrelaxujete svou mysl i tělo pomocí třesení uvolňujícího všechna svalová napětí, díky tanci, klidu a objetí.

Tato společenská meditace nás spojuje s naší nádhernou planetou Zemí a plným uvědoměním toho, jak důležitá pro naše životy je. Ukazuje nám, že základní předpokladem zodpovědnosti a starosti o ni, je dát opravdovou pozornost nám samým. Každý z nás dokáže být původcem změny, když se podívá dovnitř sebe a když otevře své srdce – sobě, druhým a naší posvátné Zemi.

Tuto meditaci vytvořil Veeresh na holandské Humaniversity s tímto poselstvím: „Tato Země nepatří nám, my patříme této Zemi“.

Po meditaci nás čeká sdílení v kruhu a ochutnávání dobrot, každého, kdo něco přinese. :-)

Cena 250 Kč

S sebou: pohodlné oblečení na meditaci. Před meditací je vhodné min. 1 hod nejíst.
Meditaci povede: Gaia a Manu

O meditaci napsali:

“Bylo to jako stát v moři a čelit příboji. Taková síla!” — Jana Císařová

“Člověk si řekne „tanec a třesení“ to znám, ale tohle byl nářez! Byl jsem překvapen jak hluboká a katarzní meditace byla a jak příjemně a podpůrně skončila. Závěrečné propojení se Zemí bylo silné a dojemné. Dostal jsem hodně a těším se na další.”  — Shivo

“Meditaci posvátné Země z OSHO Humaniverzity jsem dělala naposledy před několika lety a pamatuji si ten hluboký zážitek dodnes. Při setkání s lidmi během meditace jsem v jejich očích viděla různá zvířata a cítila jsem v sobě obrovské dojetí a lásku k naší planetě.” — Nirvano