O nás

Kontaktujte nás

news44wK odběru novinek, mimořádných nabídek, článků a dalších zajímavostí e-mailem (zasíláme je zhruba jednou do měsíce) se přihlásíte zde. Vaše osobní data nebudou poskytnuta 3. straně a jsou spravována službou Mailchimp (smluvní podmínky).Z našich akcí

« 2 z 3 »

Naše vize

Nemůžeme být šťastní, pokud ostatní v našem okolí jsou nešťastní.
Člověk není ostrovem. Je součástí rozlehlého kontinentu.
Pokud chceme být šťastni, je nutné pomoci ke štěstí i ostatním.
— Osho: The Essence of Yoga (volně přeloženo)

Naší vizí není být malým ostrůvkem. Naopak jsme otevřeným prostorem, kde se můžete setkávat s přáteli, sdílet své objevy ze světa meditací, svého každodenního života, bavit se, nechat se inspirovat, nebo inspirovat druhé, růst, tancovat, smát se, plakat, meditovat a objevovat sebe a svět ve všech jeho fasetách.

V souladu s vizí Osha pořádáme meditace a kurzy, které nám pomáhají nahlédnout život ze širšího úhlu, dovolit našim nedozrálým stránkám dozrát, poznat a integrovat naše stinné stránky a jít cestou vědomí, pozornosti, radosti a lásky.

Jsme vděčni za to, že nás na cestě podporuje OSHO meditační resort v indické Puně a jeho lektoři, i další výjimečné osobnosti na poli terapie s desítkami let zkušeností, a můžeme Vám tak nabídnout skutečně to nejlepší. V současnosti spolupracujeme s Vatayanou, G. Grace Wallem, Sugandho a dalšími.


 

Shivo O chod centra a organizaci akcí se stará Shivo (vlastním jménem Jan):

Věnuji se OSHO meditacím, které také facilituji, a individuální práci s klienty nebo partnerskými páry. Vedu klienty ke skutečné změně v jejich životě a jsem vděčný za OSHO meditace, které celý proces podporují a ulehčují.

Inspirací je pro mě zejména dramatika Prof. Ivana Vyskočila, terapeutická práce Erogenetic, biodynamická psychoterapie a filosofie Martina Bubera, Eugena Finka, L. Wittgensteina a dalších.

Absolvoval jsem 6-letý výcvik v biodynamické body-psychoterapii a řadu dalších kratších výcviků a seminářů v oblasti body-psychoterapie, dramaterapie, krizové intervence, burn-out syndromu, masáží a práce s dechem, tělem a jeho energií.

Poskytuji individuální a párová sezení, biodynamické a lymfatické masáže v Praze (70min sezení za 700 Kč).

English: I facilitate OSHO meditations and give individual or couple therapy sessions in Prague (70min session for 700 Kč / 30 EUR). In my work I focus on positive changes in real life, not just the inner realm. I’m grateful for OSHO meditations which support this process.


 

Storno podmínky pro zaplacené zálohy: Záloha je vratná pouze v případě zajištění náhradníka za sebe na kurz. V některých situacích je po osobní dohodě možné převést zálohu na jiný kurz.