Kontakt

Vítejte na stránkách pražského OSHO centra, místem poznání sebe sama i setkávání s přáteli a ostatními příznivci meditací a seberozvoje.

Kontaktujte nás

news44wK odběru novinek, mimořádných nabídek, článků a dalších zajímavostí e-mailem (zasíláme cca 6x do roka) se přihlásíte zde. Vaše osobní data (ukládá se pouze email) nebudou poskytnuta 3. straně a jsou spravována službou Mailchimp splňující podmínky GDPR české a EU legislativy (smluvní podmínky zde). Vložením emailu souhlasíte s těmito podmínkami. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit prostřednictvím odkazu v zaslaném newsletteru.Z našich akcí

« z 3 »

Naše vize

Nemůžeme být šťastní, pokud ostatní v našem okolí jsou nešťastní.
Člověk není ostrovem. Je součástí rozlehlého kontinentu.
Pokud chceme být šťastni, je nutné pomoci ke štěstí i ostatním.
— Osho: The Essence of Yoga (volně přeloženo)

Naší vizí není být malým ostrůvkem. Naopak jsme otevřeným prostorem, kde se můžete setkávat s přáteli, sdílet své objevy ze světa meditací, svého každodenního života, bavit se, nechat se inspirovat, nebo inspirovat druhé, růst, tancovat, smát se, plakat, meditovat a objevovat sebe a svět ve všech jeho fasetách.

V souladu s vizí Osha pořádáme meditace a kurzy, které nám pomáhají nahlédnout život ze širšího úhlu, dovolit našim nedozrálým stránkám dozrát, poznat a integrovat naše stinné stránky a jít cestou vědomí, pozornosti, radosti a lásky.

Jsme vděčni za to, že nás na cestě podporuje OSHO meditační resort v indické Puně a jeho lektoři, i další výjimečné osobnosti na poli terapie s desítkami let zkušeností, a můžeme Vám tak nabídnout skutečně to nejlepší. V současnosti spolupracujeme s Vatayanou a dalšími lektory.Shivo

OSHO centrum bylo založeno před mnoha lety několika nadšenci do OSHO meditací, v současnosti se o chod centra a organizaci akcí se stará Shivo, který je také facilitátorem výcviku OSHO Meditace: Prohloubení znalostí a facilitace.

 


Informace k platbě záloh na kurzy:

Vaše místo na kurzu je rezervováno až po zaplacení zálohy. Bližší informace obdržíte emailem.

Storno podmínky pro zaplacené zálohy: Záloha je vratná pouze v případě zajištění náhradníka za sebe na kurz. V některých situacích je po osobní dohodě možné převést zálohu na jiný kurz.